На Рівненщині для підопічних соцзакладів провели фудфест
7 жовтня 2025 – 20:16
В Острозькому психоневрологічному інтернаті підопічні соціальних закладів Рівненщини зібралися на фудфесті - святі смаку та турботи.
На Рівненщині провели фудфест для підопічних соцзакладів. Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОДА. Запашний червоний борщ, рибна юшка, куліш, вареники, сало й ароматні пампушки. В Острозькому психоневрологічному інтернаті підопічні соціальних закладів Рівненщини зібралися на фудфесті - святі смаку та турботи. Окрім…