Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області. Як зазначається, хлопчик отруївся чадним газом від пічного опалення. Наразі стан потерпілого легки. Читайте також: На Різдво на Рівненщині трапилося дві пожежі Читати новину на сайті "ТРК Рівне 1"