На Прикарпатті викрили посадовців «Облавтодору», які організували схему з корисними копалинами на 4,5 млн грн
сьогодні, 15:12
Слідчі поліції Івано-Франківщини ліквідували масштабну схему незаконної реалізації державних надр, через яку державному підприємству завдано збитків на суму понад 4,5 мільйона гривень. Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області. До […]