На Прикарпатті псевдобанкіри виманили у жінок майже 300 тисяч гривень
4 травня, 13:03
На Прикарпатті одразу кілька жінок стали жертвами телефонних шахраїв, які видавали себе за працівників банків. Зловмисники виманили у потерпілих майже 300 тисяч гривень, переконавши їх виконати фінансові операції під приводом «захисту рахунків». Пише Інформатор Івано-Франківськ, покликаючись на поліцію Івано-Франківської…