На Полтавщині викрили схему незаконних премій у міській поліклініці
9 вересня 2025 – 16:03
На Полтавщині викрили колишніх бухгалтерок міської поліклініки, які через фіктивні нарахування зарплат і премій заволоділи понад 3,2 млн грн. Одній із них повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів та службовому підробленні.