На Полтавщині відбувся перший регіональний форум Polaris з розвитку багаторівневого врядування
4 грудня 2025 – 16:30
У Полтавській області провели перший регіональний форум Polaris, присвячений децентралізації та підвищенню ефективності взаємодії різних рівнів влади в умовах війни. До обговорення долучилися заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін, голова Комітету ВРУ Олена Шуляк, Надзвичайний і Повноважний…