У ніч з 18 на 19 листопада у кількох областях України працювала ППО. Усього із території РФ було випущено 20 БпЛА. Повітряним силам вдалося знищити 15. Зробили це в межах Черкаської, Полтавської та Київської областей Читати новину на сайті "Суспільне"