На Полтавщині експоліцейського засудили до 12 років в'язниці за загибель двох сестер-трійнят
5 червня, 17:05
Карлівський районний суд Полтавської області виніс вирок колишньому працівнику поліції, який у стані алкогольного сп'яніння скоїв смертельну ДТП, унаслідок якої загинули дві 17-річні сестри.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.