На півдні України ЗСУ знищили два склади боєприпасів росіян
19 вересня 2022 – 10:15
Так, на півдні країни українські військові ліквідували 29 російських окупантів, дві самохідні та одну звичайну 152 мм гаубиці «Мста-С» та «Мста-Б».
Українські військові ліквідували два російські склади з боєприпасами у Херсоні та Благодатному. Про це повідомили в ОК «Південь». Так, на півдні країни українські військові ліквідували 29 російських окупантів, дві самохідні та одну звичайну 152 мм гаубиці «Мста-С» та «Мста-Б». Також ЗСУ знищили командну машину управління…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.