На Південному вокзалі відкрили виставку про гендерне насильство
22 січня 2025 – 19:30
На Південному вокзалі в Києві стартувала виставка «Зламай Тишу», присвячена темі гендерного насильства. Експозиція триватиме до 31 січня 2025 року. Про це повідомили представники компанії «Укрзалізниця». Що можна побачити на виставці У холі біля колії №14 облаштовано вісім інсталяцій, які розповідають про різні форми…