На оновлення ліцеїв Рівненщини спрямували понад 40 мільйонів гривень
сьогодні, 10:20
Кошти використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю обладнання, мультимедійної техніки, меблів.
Діти з 9 громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших ліцеях. Уряд спрямував нашій області 40,6 млн грн освітньої субвенції. Кошти використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю обладнання, мультимедійної техніки, меблів. Як повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль,…