На Одещині жінку госпіталізували з отруєння чадним газом
31 грудня 2025 – 19:21
Ввечері 30 грудня до ДСНС від медичної служби надійшло повідомлення про шпиталізацію жінки 1959 року народження з ознаками отруєння чадним газом. Як повідомили в пресслужбі ДСНС Одещини, випадок стався у селі Виноградівка Болградського району. Причиною отруєння назвали розгерметизацію газової горілки. Нагадаємо, у середині…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.