А в цей зимовий сезон, вона вже почала показувати свої перші листки одразу після зимового сонцестояння у 2023 році і перші рослини зацвіли наприкінці грудня 2023 року.
На Одещині вперше взимку зацвів пізньоцвіт анкарський. Це - квітка з Червоної книги України. Її цвітіння помітили у природньому парку Тузлівські лимани. Про це йдеться на Facebook-сторінці парку. Раніше брандушка, як її називають місцеві, цвіла у лютому, що сповіщало про наближення весни. "Дивовижне явище природи - коли на дворі…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.