На Одещині затримали групу незаконних лісорубів: збитки сягають мільйона гривень
31 грудня 2024 – 13:20
Спричинені зловмисниками збитки, за попередніми підрахунками фахівців, становлять близько мільйона гривень.
Чоловіків правоохоронці затримали «на гарячому» та повідомили їм про підозру. Нині їм загрожує до семи років позбавлення волі. Про це повідомили у поліції. Співробітники управління карного розшуку та слідчого управління ГУНП в Одеській області встановили, що незаконно рубали ліс п’ятеро жителів Подільського району.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.