На Одещині ввели надзвичайну ситуацію державного рівня після масованого обстрілу енергетики
17 грудня 2025 – 15:08
Надзвичайна ситуація, що виникла внаслідок масованої атаки ворога по енергетичній інфраструктурі Одещини, набула статусу надзвичайної ситуації державного рівня. Про це повідомив глава Одеської ОВА Олег Кіпер, інформує UAINFO.org . "Відповідне рішення ухвалено на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.