На Одещині вночі РФ завдала удару по енергооб’єкту ДТЕК
20 лютого 2025 – 09:22
В Одеській області армія Російської Федерації знову атакувала енергетичний обʼєкт ДТЕК. Про це Група ДТЕК повідомляє у Телеграмі. “Ворог продовжує енергетичний терор Одещини другу ніч поспіль. Під час