Одещина вже місяць активно веде весняну посівну кампанію. Про це повідомляє Одеська ОВА. Наразі засіяли понад 35 тисяч га ярого ячменю, 7 тисяч га ярової пшениці та майже 10 тисяч га гороху, і навіть почали сіяти соняшник. «Ми перші, хто
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.