На Одещині стабілізували ситуацію з енергопостачанням
19 листопада 2022 – 23:02
Зокрема прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з ладу виведена майже половина енергосистеми України.
На Одещині вдалося значно стабілізувати ситуацію з енергопостачанням. Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко в суботу, 19 листопада. "Нашими спільними зусиллями вдалося значно стабілізувати ситуацію в галузі подачі електроенергії. Але й на цей час залишаються лінії, які довгий час були відключені. Я…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.