На Одещині після нічної атаки без світла залишилися майже 52 тис. родин
4 грудня 2025 – 10:48
Вночі, 4 грудня, на Одещині російські окупанти завдали удару по об’єкту енергетичної інфраструктури ДТЕК. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на компанію. За оперативними даними, 9 500 родин уже підключено за резервними схемами, ще близько 51 800 тимчасово залишаються без світла. Енергетики працюють у посиленому режимі,…