На Одещині під колесами потягу загинув 51-річний чоловік
11 січня, 09:02
Зі слів машиніста, чоловік сидів на рейках і не реагував на звукові сигнали….
Про подію, що сталася вчора ввечері, 10 січня, у Подільському районі на перегоні Кодима – Попелюхи, повідомив на спецлінію «102» черговий станції. Інформує ГУНП в Одеській області, передає Бессарабія.UA. Зі слів машиніста, чоловік сидів на рейках і не реагував на звукові сигнали потяга. Машиніст застосував екстрене гальмування,…