На Одещині п’яний водій збив двох підлітків і втік з місця події
9 березня, 12:30
На Одещині суд позбавив волі водія, який у стані сп’яніння наїхав на двох підлітків та залишив їх без допомоги. Автопригода сталася в листопаді минулого року ввечері в селі Шевченкове Кілійської громади, повідомляє пресслужба Нацполіції. 30-річний місцевий житель, водій автомобіля «ВАЗ», рухаючись вулицею, не впорався з…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.