На Одещині оголошено день жалоби за загиблими через негоду
1 жовтня 2025 – 15:45
Завтра, 2 жовтня, на території Одеської області оголошено день жалоби через загибель в Одесі девʼятьох людей унаслідок негоди. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на голову Одеської ОВА Олега Кіпера . «Серед тих, хто загинув – п’ятеро членів однієї родини, у тому числі дитина. Це невимовний біль для всієї Одещини і наша…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.