За добу в Кілії Одеської області отруїли щонайменше 32 тварини. Серед них як безхатні, так і свійські собаки. Про трагічні випадки повідомляють у Фейсбук зоозахисники міста, які опікуються нічийними чотирилапими, передає інформаційне агентство «Юг.Today». Одна з волонтерок, за її словами, телефонувала з приводу того, що сталося,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.