На Одещині дівчина-підліток пограбувала продуктовий магазин
27 листопада 2022 – 11:00
У Білгород-Дністровському районі Одеської області 15-річна дівчина вночі каменем розбила вікно в місцевому магазині та винесла звідти продуктів майже на півтори тисячі гривень. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції. Правоохоронці затримали юну зловмисницю. Тепер дівчині загрожує від п’яти до восьми років тюремного…