На Одещині через атаку РФ кілька населених пунктів залишилися без електрики
сьогодні, 10:52
Російські військові в ніч проти 26 червня атакували енергетичну і цивільну інфраструктуру на півдні Одеської області. Кілька населених пунктів знеструмлені, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.