На Одещині 39-річна жінка викинула з вікна багатоповерхівки новонароджену дитину
8 вересня 2025 – 14:27
Сьогодні, 8 вересня, до поліції надійшло повідомлення від завідувачки одного з гуртожитків у Приморському районі Одеси про виявлення біля будівлі немовляти без ознак життя. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ГУ Нацполіції в Одеській області. За вказаною жінкою адресою виїхала слідчо-оперативна група…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.