На Миколаївщину з полону повернулися ще 24 морські піхотинці
26 травня 2025 – 20:00
Відбулася третя частина обміну у форматі 1000 на 1000, в межах якої вдалося звільнити ще 24 миколаївських морпіхів. Усі потрапили у полон під час героїчної оборони Маріуполя у 2022 році.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.