Містян турбує доля понад 300 га лісу в Андріївському урочищі, який згорів влітку 2022 року. Як вважають люди, ці дерева ще могли б принести користь.Наскільки це можливо, розбиралась кореспондентка Інше ТВ.І згорілий ліс може стати в нагодіЯк розповіли місцеві мешканці, Читати новину на сайті "Миколаївська правда"