На Львівщині змія вкусила 22-річного хлопця з Київщини
сьогодні, 09:48
У місті Сколе на Стрийщині змія вкусила 22-річного мешканця Київської області. Потерпілого госпіталізували до реанімаційного відділення Сколівської центральної лікарні. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА. За інформацією відомства, інцидент стався 23 червня близько 20:05. Змія вкусила…