У Львівській області нафтопродукти потрапили у річку Дністер. Забруднення нафтопродуктами виявили у місті Галич. Лабораторні дослідження показали перевищення допустимих норм у 200 разів. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук. Станом на 9:50 ранку 25 грудня, працівники Головного управління ДСНС…