На Львівщині трьом колишнім посадовицям оголосили підозри через збитки бюджету на 41 млн грн
сьогодні, 17:28
Правоохоронці викрили колишніх працівниць Дрогобицької районної державної адміністрації, яких підозрюють у незаконному нарахуванні соціальних виплат, що завдало державному бюджету збитків на майже 41 мільйон гривень