12-14 квітня відбувся чемпіонат України в індивідуальній гонці вгору та командний чемпіонат в Олімпійських видах програми з велосипедного спорту на шосе. Спортсмени курсували дорогами Трускавця, Борислава та Східниці. Це перші в сезоні шосейні велоперегони національного рівня на Львівщині.