На Львівщині планують запровадити е-квиток у приміському та міжміському транспорті
21 листопада 2022 – 17:30
На Львівщині у приміському та міжміському транспорті планують запровадити е-квиток. У понеділок, 21 листопада, обрали інвестора, який має встановити валідатори — Суспільне