На Львівщині підозрюють трьох експрацівниць Дрогобицької РДА у незаконних соцвиплатах на 41 млн грн
вчора, 14:00
На Львівщині викрили схему незаконного оформлення соціальних виплат, у якій, за даними слідства, брали участь три колишні працівниці одного з управлінь Дрогобицької районної державної адміністрації. Про це повідомили під процесуальним керівництвом Дрогобицької окружної прокуратури. Слідство вважає, що дві експосадовиці…