На Львівщині 53-річна жінка потрапила в лікарню через укус змії
14 червня 2025 – 17:16
У п'ятницю, 13 червня, в лікарню Старого Самбора госпіталізували 53-річну жительку села Тур'є, яку в ногу вкусила змія. Жінка перебуває у стані середньої важкості.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.