На Львівщині 22-річного чоловіка госпіталізували після укусу змії
сьогодні, 10:36
У Сколе на Львівщині змія вкусила 22-річного мешканця Київської області. Чоловіка доправили до реанімаційного відділення місцевої лікарні. Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА, подія сталася 23 червня близько 20:05. Потерпілим виявився мешканець села Горенка Київської області 2004 року…