«На Львівщині не очікується вимкнень електроенергії, зважаючи на інформацію про споживання потужності від НЕК «Укренерго», – йдеться в повідомленні.
У понеділок, 13 лютого, у Львові та області не відключатимуть електроенергію. Про це йдеться у Facebook Львівобленерго. «На Львівщині не очікується вимкнень електроенергії, зважаючи на інформацію про споживання потужності від НЕК «Укренерго», – йдеться в повідомленні. Зазначимо, що вчора на Львівщині також не вимикали світло.…