На Луганщині рашисти відключили інтернет і вивозять награбоване – Гайдай
14 вересня 2022 – 09:35
Окупаційна «влада» Луганщини відключила в області інтернет нібито для забезпечення обороноздатності та безпеки, у бік РФ продовжують вивозити награбоване. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. «Окупаційна влада Луганщини продовжує стверджувати, що нібито на території регіону, або як вони кажуть…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.