На лівому березі Києва екстрено відключатимуть світло
3 листопада 2022 – 12:14
Жителям лівого берега столиці будуть екстрено вимикати світло. Дане рішення ухвалили за вказівками Укренерго. Такі обмеження необхідні для того, щоб уникнути масових аварій у Дніпровському та Дарницькому районах. Графіки відключень для цих районів неактуальні, поки ситуацію не стабілізують.