На Куп'янщині під обстріл потрапила "швидка": постраждали двоє медиків
11 вересня 2025 – 11:19
Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації У вівторок, 11 вересня, близько 09:40 у селі Ківшарівка Куп’янського району під час артилерійського обстрілу окупантів постраждала бригада екстреної медичної допомоги №2307.
У селі Ківшарівка під час обстрілу окупантів пошкоджено автомобіль швидкої допомоги. Поранення отримали парамедик і медтехнік. Про це повідомили в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Останні оперативні новини Харкова у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої…