В Олександрії у сквері біля РАГСу, відкрили Алею Памʼяті з метою вшанування воїнів Олександрії які полягли у російсько – Українській війні з 2014 року. Про це повідомляє Електронна газета Олександрії, інформує Златопіль. Міський голова Сергій Кузьменко повідомив, що цей обʼєкт тимчасовий, проте після перемоги на цьому місці…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.