На Кіровоградщині незаконно видобували корисні копалини: збитки довкіллю оцінюються у 43 мільйони
27 вересня 2025 – 16:00
На Кіровоградщині викрито схему незаконного видобутку гірської породи, що завдала довкіллю збитків на суму 43 млн грн. Про підозру повідомили директору, головному інженеру та маркшейдеру гірничовидобувного товариства. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Офіс генпрокурора. Слідство встановило, що директор приватного…