На Київщині звели перше інклюзивне містечко для ветеранів
26 серпня 2024 – 14:53
На Київщині побудували перше інклюзивне містечко для ветеранів. Сьогодні ключі від своїх нових осель передали 45 військовим, які під час бойових дій отримали суттєві поранення.