На Київщині зростає кількість хворих на коронавірус
9 вересня 2022 – 14:43
Протягом попереднього тижня, з 29 серпня до 4 вересня, в Київській області зафіксовано на 50 відсотків більше хворих на COVID-19, ніж тижнем раніше. Людей закликають вакцинуватися
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.