На Київщині за минулу добу знешкоджено понад сто вибухонебезпечних предметів
22 вересня 2022 – 12:04
У Київській області тривають роботи з розмінування. Впродовж 21 вересня піротехніки обстежили 21,93 гектари території та знешкодили 108 вибухонебезпечних предметів (ВНП). Рятувальники продовжують виявлення ВНП та оприлюднили місця робіт на сьогодні, 22 вересня.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.