На Київщині ввели в експлуатацію ще два мости, пошкоджені внаслідок російської агресії
9 січня 2024 – 16:50
У Київській області ввели в експлуатацію ще два мости на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, пошкоджені внаслідок агресії Російської Федерації.