На Київщині введено в експлуатацію ще 2 мости, пошкоджені внаслідок російської агресії - голова ОВА
9 січня 2024 – 16:27
У Київській області відремонтували та ввели в експлуатацію ще два мости на автомобільних дорогах, які були пошкоджені внаслідок російської збройної агресії, повідомив голова обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.