На Київщині викрили схему незаконного привласнення понад 60 га землі
4 травня, 15:13
Поліція затримала організовану групу, яка через підроблені документи оформлювала державні земельні ділянки на фіктивних осіб для подальшого продажу, завдавши значних збитків державі.