На Київщині відновили ще два мости, пошкоджені внаслідок російської агресії. ФОТО
9 січня 2024 – 17:44
Шляхопроводи були пошкоджені внаслідок повномасштабної військової агресії країни-терориста РФ проти України.
Фото: Київська обласна державна адміністрація У Київській області ввели в експлуатацію два мости. Шляхопроводи були пошкоджені внаслідок повномасштабної військової агресії країни-терориста РФ проти України. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації. У регіоні продовжують…