У Київській області спрацювала система ППО. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба. «В області працює ППО. Тривога триває. Залишайтеся в укриттях, бережіть себе та зберігайте спокій», – йдеться у повідомленні. Також місцеві пабліки писали про приліт в одну з громад області. Проте…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.